- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AP7769)
Miscellaneous
| Additional Information | Used to complete rack power distribution solutions |
| Package Contents |
|
| Compatibility | APC Rack Automatic Transfer Switch |
Physical Characteristics
| Height | 4 cm |
| Width | 42.9 cm |
| Depth | 8.1 cm |
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Mounting Bracket |
| Manufacturer Part Number | AP7769 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | AP7769 |
| Product Name | Cord Retention Bracket |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AP7769 |
| Barcode # | 731304255871 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 0.5100kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






