- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Belkin BOOSTCHARGE POWER BANK 10K BLACK
(F8J267BTBLK)
Battery Information
| Battery Capacity | 10000 mAh |
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Power Bank |
| Manufacturer Part Number | F8J267BTBLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | 10000mAh Power Bank |
| Brand Name | Belkin |
| SKU | F8J267BTBLK |
| Barcode # | 745883797660 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
MANUFACTURER WARRANTY
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





