- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(F8J198BTWHT)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Technical Information
| Cable Length | 11.43 cm |
| Device Supported | iPhone |
| iPad | |
| Shielding | Yes |
| Features | Flexible |
| Strain Relief | |
| Cable Type | Lightning |
| Connector Type on First End | Lightning - Male |
| Connector Type on Second End | Lightning - Female |
| MFI | Yes |
| Connector on First End Details | 1 x Lightning - Male |
| Connector on Second End Details | 2 x Lightning - Female |
Physical Characteristics
| Product Color | White |
General Information
| Product Type | Audio/Power Cable |
| Manufacturer Part Number | F8J198BTWHT |
| Manufacturer Website Address | http://www.belkin.com/au |
| Packaged Quantity | 1 |
| Manufacturer | Belkin International, Inc |
| Product Name | Lightning Audio + Charge RockStar |
| Product Line | Rockstar |
| Brand Name | Belkin |
| SKU | F8J198BTWHT |
| Barcode # | 745883716517 |
| Brand | BELKIN |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





