- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
G.SKILL Ripjaws-X 16GB(2x 8GB) Dual Channel Memory Kit - 240pin DIMM - PC3 - 12800 / DDR3-1600 - CL10 - Unbuffered - Non-Ecc (F3-12800CL10D-16GBXL)
(F3-12800CL10D-16GBXL)
| SKU | F3-12800CL10D-16GBXL |
| Barcode # | 848354007845 |
| Brand | G.SKILL |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000616000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





