- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(0A61769)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
Technical Information
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Device Supported | Notebook |
| Features | Touch Sensitive |
| Reversible | |
| Easy to Remove | |
| Easy to Apply | |
| Privacy | |
| Display Type Supported | LCD |
| Display Size Supported | 35.6 cm (14") |
| Widescreen | Yes |
| Anti-glare | Yes |
Physical Characteristics
| Product Color | Black |
General Information
| Product Type | Privacy Screen Filter |
| Manufacturer Part Number | 0A61769 |
| Manufacturer Website Address | http://www3.lenovo.com/au/en |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Product Model | PF14.0W |
| Product Name | 14.0-inch W9 Laptop Privacy Filter from 3M |
| Brand Name | Lenovo |
| SKU | 0A61769 |
| Barcode # | 401133539557 |
| Brand | LENOVO |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





