- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
End customer info required
Logitech Select Three Year Plan for Rooms is a comprehensive service plan featuring 24/7 expert assistance, accelerated RMA, and advanced device and space management tools in Sync for maximum uptime. Implement desk booking and bring employees together onsite through smart social booking features, maps for easy navigation, and more.
Ensure your room solutions are always ready with a service plan focused on uptime and business-class performance from a vendor you know and trust.
When downtime is not an option, rely on 24/7 technical support to provide the right level of assistance fast. Think of Select as a help desk staffed by video collaboration specialists with expertise using Microsoft Teams, Zoom Rooms, and in-room appliances running various operating systems.
(994-000148)
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||
| SKU | 994-000148 |
| Barcode # | 5099206101340 |
| Brand | LOGITECH |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
3 Years Manyfacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





