- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(STM-931-188Z-05)
Product Information
| Closure Type | Zipper |
| Volume Capacity | 1.50 L |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 68 g |
| Durability | Water Resistant |
| Height | 99.1 mm |
| Width | 109.2 mm |
| Depth | 200.7 mm |
| Product Color | Black |
| Product Material | Fabric |
| Polyester |
Miscellaneous
| Application/Usage | Cord |
| Accessories | |
| Pen |
General Information
| Product Type | Carrying Case |
| Manufacturer Part Number | STM-931-188Z-05 |
| Manufacturer Website Address | http://www.stmbags.com.au |
| Manufacturer | STM Bags, LLC |
| Product Name | Must Stash Accessory Storage |
| Product Line | Must Stash |
| Brand Name | STM Goods |
| SKU | STM-931-188Z-05 |
| Barcode # | 742186993591 |
| Brand | STM |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





