- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(B3600BK06045)
Miscellaneous
| Compatibility | Zebra B3600 Printer |
General Information
| Product Type | Ribbon |
| Manufacturer Part Number | B3600BK06045 |
| Manufacturer Website Address | http://www.zebra.com/ap/en.html |
| Packaged Quantity | 12 / Carton |
| Manufacturer | Zebra Technologies Corporation |
| Product Name | Wax Resin Ribbon |
| Brand Name | Zebra |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Thermal Transfer |
| Ribbon Length | 450 m |
| Ribbon Width | 60 mm |
| SKU | B3600BK06045 |
| Brand | ZEBRA |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





