ADDCOM ADDQD-14 Geni Cord With volume adjusting buttons
Quick Disconnect to RJ11
-
SKU: ADDQD-14
Don't pay: $49.00
$9.00
SAVE $40.00 (82%)
Stock Availability
🟢Live
ONLINE: ✓ In Stock
Vermont VIC: ✓ In Stock
(Click & Collect Available)
(Click & Collect Available)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

Why mess around with different cables?
The Geni offers a 4 in 1 solution. In 99% of cases the Geni will connect your headset to your telephone first time, every time. The ADDCOM Geni cord also offers a mic boost and passive receive volume.
(ADDQD-14)
| SKU | ADDQD-14 |
| Barcode # | 9344126000232 |
| Brand | ADDCOM |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
- Manufacturer Warranty
- 2 Year Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
DAHUA 4MP 25X TIOC STARLIGHT AUTO-TRACKING PTZ NETWORK CAMERA - SD6C3432XB-HNR-AGQ-PV
$799.00 $2,094.00
On
Sale
Sale
Yealink BH72 lite teams and UC Certified Bluetooth Wireless Stereo Headset ( Gray - USB-A )
$129.00 $249.00
On
Sale
Sale




