- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(ACAC10005)
Product Information
| Cable Manager Type | Partition Data Cable |
General Information
| Product Type | Cable Routing |
| Manufacturer Part Number | ACAC10005 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Model | ACAC10005 |
| Product Name | 300 MM Data Cable InRow Bridge Partition |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 3.64 kg |
| Height | 137 mm |
| Width | 410 mm |
| Depth | 410 mm |
| SKU | ACAC10005 |
| Barcode # | 731304242307 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 4.5500kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






