- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AR7720)
Miscellaneous
| Additional Information |
|
| Compatibility | NetShelter Airflow Management |
| TAA Compliant | Yes |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 680 g |
| Height | 41 mm |
| Width | 279 mm |
| Depth | 210 mm |
General Information
| Product Type | Air Filter |
| Manufacturer Part Number | AR7720 |
| Manufacturer Website Address | http://www.schneider-electric.com.au |
| Packaged Quantity | 10 |
| Manufacturer | Schneider Electric SA |
| Product Name | Integral Raised Floor Grommet |
| Brand Name | APC by Schneider Electric |
| SKU | AR7720 |
| Barcode # | 731304259985 |
| Brand | APC |
| Shipping Weight | 8.1400kg |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






