- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MCC-C700M-MG5N-S00)
| SKU | MCC-C700M-MG5N-S00 |
| Barcode # | 884102047527 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 24.0000kg |
| Shipping Width | 0.740m |
| Shipping Height | 0.420m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Shipping Cubic | 0.233100000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





