- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(RR-I71C-20PC-R1)
| SKU | RR-I71C-20PC-R1 |
| Barcode # | 884102117541 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.4700kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.127m |
| Shipping Cubic | 0.001372000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





