- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair ML120 PRO LED Red 120mm Premium Magnetic Levitation Fan - Fan Size: 120mm x 25mm - Airflow: 12-75 CFM - Sound Level: 16-37 dBA - Static Pressure: 0.2-4.2 mmH20 - Speed: 400-2400 RPM - PWM Control - Flow Type: Static Pressure - 5 years Warranty - CO-9050042-WW

(CO-9050042-WW)
Corsair ML120 PRO LED Red 120mm Premium Magnetic Levitation Fan - Fan Size: 120mm x 25mm - Airflow: 12-75 CFM - Sound Level: 16-37 dBA - Static Pressure: 0.2-4.2 mmH20 - Speed: 400-2400 RPM - PWM Control - Flow Type: Static Pressure - 5 years Warranty - CO-9050042-WW
| SKU | CO-9050042-WW |
| Barcode # | 843591072113 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000360000m3 |
- Manufacturer Warranty: 5 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





