- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair Air Flow 120mm Fan Low Noise Edition / White LED 3 PIN - Hydraulic Bearing, 1.43mm H2O. Superior cooling performance. Three Pack!

(CO-9050082-WW)
Specifications
| Product Type | Fan |
| Warranty | 2 Years |
| Weight | 0.422kg |
| Fan Size | 120 x 25 mm |
| LED Color | White |
| Sound Level | 26 dBA |
| Speed | 1400 ±10% RPM |
| SKU | CO-9050082-WW |
| Barcode # | 843591018791 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





