- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(R4-200R-08FC-R1)
| SKU | R4-200R-08FC-R1 |
| Barcode # | 884102037450 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 0.3800kg |
| Shipping Width | 0.220m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001914000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





