- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
- Corsair iCUE ML120 RGB ELITE Premium 120mm PWM Fan
- 3 Pack + Lighting Node CORE
- Airflow: 14.86 ~ 58.10 CFM
- RPM Range: 450 ~ 2,000 ±10% RPM
- Static Pressure: 0.30 ~ 2.90mm-H20
- Bearing Type: Magnetic Levitation
- Noise Level: 10 dBA ~ 30.4 dBA
- Dimensions: 120 x 25mm
- Control Style: PWM
- Includes: 12 Mounting Screws, 1x Lighting Node CORE, 3x ML120 RGB ELITE Premium Fans
- RGB Lighting
(CO-9050113-WW)
Specifications
| Product Type | Fan |
| Warranty | 5 Years |
| Weight | 0.74kg |
| Fan Airflow | 14.86 – 58.10 CFM |
| Fan Size | 120 x 25 mm |
| Frame Colour | Black |
| LED Colour | RGB |
| Speed | 450 – 2000 RPM ±10% |
| SKU | CO-9050113-WW |
| Barcode # | 840006640080 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.8100kg |
Manufacturer Warranty: 2 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





