- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Corsair LL120 Dual Light Loop RGB LED 120mm PWM Fan - Three Pack with Controller - 43.25CFM Airflow - 600-1500RPM - PWM Control - 24.8dBa - Hydraulic Bearing - 4-Pin Connection - 7V-13.2V Operating Voltage - Dual RGB Light Loops - CORSAIR LINK v4.9 or higher is required for lighting control - Includes 12 Fan Mounting Screws, RGB Lighting Hub, CORSAIR Lighting Node PRO, Mounting Strips for Lighting Node PRO - CO-9050072-WW - 2 Years Limited Warranty

(CO-9050072-WW)
Corsair LL120 Dual Light Loop RGB LED 120mm PWM Fan - Three Pack with Controller - 43.25CFM Airflow - 600-1500RPM - PWM Control - 24.8dBa - Hydraulic Bearing - 4-Pin Connection - 7V-13.2V Operating Voltage - Dual RGB Light Loops - CORSAIR LINK v4.9 or higher is required for lighting control - Includes 12 Fan Mounting Screws, RGB Lighting Hub, CORSAIR Lighting Node PRO, Mounting Strips for Lighting Node PRO - CO-9050072-WW - 2 Years Limited Warranty
| SKU | CO-9050072-WW |
| Barcode # | 843591032438 |
| Brand | CORSAIR |
| Shipping Weight | 0.9100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000750000m3 |
- Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





