- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(MAM-D7PN-DWRPS-T1)
| SKU | MAM-D7PN-DWRPS-T1 |
| Barcode # | 884102047565 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 2.1200kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.008303000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





