- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
D-Link DIS-N240-48 DIN Rail Power Supply
DIS-N240-48
Network - Accessories
Features
Power Supply for DIS-Series Industrial Switches, output 48-55V DC 240W, operating temp up to 70°C
Technical Details
| Warranty | LTD L'TIME |
|---|
Resources
High resolution Image
No downloads available for this product.
Links and Download
No links or downloads available for this product.
(DIS-N240-48)
Technical Details
| Warranty | LTD L'TIME |
|---|
| SKU | DIS-N240-48 |
| Barcode # | 790069437854 |
| Brand | D-LINK |
| Shipping Weight | 0.9800kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.170m |
Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





