- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFB604W)
| Model | PFB604W |
| General | |
| Material | Aluminum |
| Dimension (W x H x D) | 100mm x 146mm x 264mm |
| Pipe Thread | N/A |
| Operating Temperature | -40ºC~65ºC |
| Humidity | 0~90% RH |
| Load Bearing | 4.0Kg |
| Weight | 0.56Kg |
| Color | White |
| Applicable Model | Please see “Accessory Selection” |
| SKU | PFB604W |
| Model # | 1.1.02.08.11822 |
| Brand | DAHUA |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
Manufacturer Warranty: 3 Years Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






