- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF237A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF237A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 37A |
| Product Name | 37A Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 11000 Pages |
| SKU | CF237A |
| Barcode # | 889899204207 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 2.0400kg |
| Shipping Width | 0.270m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.382m |
| Shipping Cubic | 0.018565000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





