- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #128A Black Toner CE320A
HP LASERJET PRO CM1415 COLOR,HP LASERJET PRO CP1525 COLOR
2,000 pages
Black
(CE320A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 2000 Pages |
| Yield Type | Standard |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Device Supported | Printer |
| Recycled | Yes |
| Recycled Content | 10% |
| Post-consumer-waste% | 0% |
| Assembly Required | No |
| Environmentally Friendly | Yes |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CE320A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 128A |
| Product Name | 128A (CE320A) Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
| SKU | CE320A |
| Barcode # | 884420854500 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7800kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003600000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





