- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF217A)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Printers: |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF217A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 17A |
| Product Name | 17A Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 1600 Pages |
| Yield Type | Standard |
| SKU | CF217A |
| Barcode # | 889894797407 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Shipping Cubic | 0.001750000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





