- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #19A Imaging Drum CF219A
HP LASERJET PRO M102A,HP LASERJET PRO M102W,HP LASERJET PRO MFP M130A,HP LASERJET PRO MFP M130FN,HP LASERJET PRO MFP M130FW,HP LASERJET PRO MFP M130NW
12,000 pages
Drum
(CF219A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Imaging Drum |
| Manufacturer Part Number | CF219A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 19A |
| Product Name | 19A Original LaserJet Imaging Drum |
| Brand Name | HP |
| Packing | Single Pack |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Printers: |
| Device Supported | Printer |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 12000 |
| SKU | CF219A |
| Barcode # | 889894797421 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.4400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.366m |
| Shipping Cubic | 0.003660000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





