- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF402A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF402A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 201A |
| Product Name | 201A Yellow Original LaserJet Toner Cartridge (~1,400 pages) |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 1400 Pages |
| SKU | CF402A |
| Barcode # | 888793237960 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





