- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF400X)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF400X |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 201X |
| Product Name | 201X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge (~2,800 pages) |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 2800 Pages |
| Yield Type | High |
| SKU | CF400X |
| Barcode # | 888793237984 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7800kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.366m |
| Shipping Cubic | 0.004026000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





