- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF502X)
Miscellaneous
| Compatibility |
HP Color LaserJet Pro Printers: |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF502X |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 202X |
| Product Name | 202X High Yield Yellow Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's Premium Protection Warranty. This HP product is warranted to be free from defects in materials and workmanship. |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 2500 Pages |
| Yield Type | High |
| SKU | CF502X |
| Barcode # | 190781107064 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.368m |
| Shipping Cubic | 0.004416000m3 |
Manufacturer Warranty: 2 Years Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





