- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF232A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Imaging Drum |
| Manufacturer Part Number | CF232A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 32A |
| Product Name | 32A Original LaserJet Imaging Drum |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Device Supported | Printer |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 23000 |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 420 g |
| Height | 365 mm |
| Width | 97 mm |
| Depth | 102 mm |
| SKU | CF232A |
| Barcode # | 88989479748 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7850kg |
| Shipping Width | 0.375m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.115m |
| Shipping Cubic | 0.005391000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





