- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP 416A Black Original LaserJet Toner Cartridge (W2040A) - Page Yield: 2,400 - Print Technology: Laser - Operating Temp: 10 to 32.5°C - Designed for HP Color LaserJet Pro M454dn (W1Y44A) / M454dw (W1Y45A) / M454nw (W1Y43A) & HP Color LaserJet Pro MFP M479dw (W1A77A) / M479fdn (W1A79A) / M479fdw (W1A80A) / M479fnw (W1A78A)
HP #416A Black Toner W2040A
HP COLOR LASERJET PRO M454,HP COLOR LASERJET PRO M479
2,400 pages
Black
(W2040A)
| SKU | W2040A |
| Barcode # | 192018046429 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.001800000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





