- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #416X Black Toner W2040X
HP COLOR LASERJET PRO M454,HP COLOR LASERJET PRO M479
7,500 pages
Black
(W2040X)
Specifications
| Colour | Black |
| Printer Compatibility | HP Color LaserJet Pro M454dn, HP Color LaserJet Pro M454dw, HP Color LaserJet Pro M454nw, HP Color LaserJet Pro MFP M479dw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdn, HP Color LaserJet Pro MFP M479fdw, HP Color LaserJet Pro MFP M479fnw |
| Warranty | 12 Months |
| Yield | High 7500 |
| SKU | W2040X |
| Barcode # | 192018046467 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.005328000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





