Don't pay: $385.00
$383.00
SAVE $2.00 (1%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #416X Magenta Toner W2043X
HP COLOR LASERJET PRO M454,HP COLOR LASERJET PRO M479
6,000 pages
Magenta
(W2043X)
Specifications
| Colour | Magenta |
| Printer Compatibility | LaserJet Pro M454 , LaserJet Pro M454dn , LaserJet Pro M454dw , LaserJet Pro M454nw , LaserJet Pro M479 , LaserJet Pro M479dw , LaserJet Pro M479fdn , LaserJet Pro M479fdw , LaserJet Pro M479fnw |
| Warranty | |
| Yield | High, 6000 |
| SKU | W2043X |
| Barcode # | 192018046498 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.8000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.365m |
| Shipping Cubic | 0.004818000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





