- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF362A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF362A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 508A (CF362A) |
| Product Name | 508A (CF362A) Toner Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | HP |
| Packing | Single Pack |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 5000 Pages |
| SKU | CF362A |
| Barcode # | 888793237588 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.8150kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.005928000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





