- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CE278AD)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CE278AD |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 2 Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 78A |
| Product Name | 78A Dual Pack Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 2100 Pages |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | REACH |
| WEEE |
| SKU | CE278AD |
| Barcode # | 886111730506 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.6350kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.010212000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





