- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF294X)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 Box |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 94X |
| Product Name | 94A/94X Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 2800 Pages |
| SKU | CF294X |
| Barcode # | 655257903675 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.5300kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.356m |
| Shipping Cubic | 0.005482000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





