- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF248A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP LaserJet Pro M15w Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF248A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 48A |
| Product Name | 48A Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Additional Warranty Information | HP's Premium Protection Warranty. This HP product is warranted to be free from defects in materials and workmanship. |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 1000 Pages |
| SKU | CF248A |
| Barcode # | 19078197792 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Shipping Cubic | 0.001850000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





