- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #827A Yellow Toner CF302A
HP COLOR LASERJET M880Z,HP COLOR LASERJET M880Z+,HP COLOR LASERJET M880Z+NFC
32,000 pages
Yellow
(CF302A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF302A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 827A |
| Product Name | 827A (CF302A) Yellow Original LaserJet Toner Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 32000 Pages |
| Yield Type | Standard |
| SKU | CF302A |
| Barcode # | 887111323934 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.3200kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.584m |
| Shipping Cubic | 0.015184000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





