- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF350A)
Miscellaneous
| Compatibility | HP LaserJet M177FW Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF350A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 130A |
| Product Name | 130A (CF350A) Black Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 1300 Pages |
| SKU | CF350A |
| Barcode # | 886112939281 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.4650kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.002592000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





