- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #828A Cyan Drum CF359A - 30,000 pages - Compatible With HP COLOR LASERJET M880Z, COLOR LASERJET M880Z+, COLOR LASERJET M880Z+NFC, COLOR LASERJET M855DN, COLOR LASERJET M855X+, COLOR LASERJET M855XH
(CF359A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Imaging Drum |
| Manufacturer Part Number | CF359A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 828A |
| Product Name | 828A Cyan LaserJet Imaging Drum |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | HP |
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
Technical Information
| Print Colour | Cyan |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 30000 |
| SKU | CF359A |
| Barcode # | 887111323965 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 3.9300kg |
| Shipping Width | 0.605m |
| Shipping Height | 0.325m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Shipping Cubic | 0.033426000m3 |
Manufacturer Warranty: Limited Product Lifetime Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





