- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP #312A Yellow Toner CF382A - 2,700 pages - Compatible With HP LASERJET PRO M476DN MFP, LASERJET PRO M476DW MFP, LASERJET PRO M476NW MFP
(CF382A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF382A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 312A |
| Product Name | 312A (CF382A) Yellow Original LaserJet Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Miscellaneous
| Compatibility | HP M476 Printer |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 2700 Pages |
| SKU | CF382A |
| Barcode # | 887111367778 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 0.8800kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.384m |
| Shipping Cubic | 0.005990000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





