You Might Want To Add
HP 416A Cyan Original LaserJet Toner Cartridg
HP 416X High Yield Cyan Original LaserJet Ton
HP 416A Yellow Original LaserJet Toner Cartri
HP 416A Black Original LaserJet Toner Cartrid
HP 416X High Yield Magenta Original LaserJet
HP 416X High Yield Yellow Original LaserJet T
HP 416X High Yield Black Original LaserJet To
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely

HP LaserJet Pro M454nw Laser Colour Wireless Printer - Black/Colour Print speed: Up to 27 ppm (24 ipm duplex) - Duty Cycle (monthly): Up to 50,000 pages - Print Quality (B&W/Colour, Best): 600 x 600 dpi, Up to 38, 400 x 600 enhanced dpi - Connectivity: 2.4/5 GHZ 802.11b/g/n Wi-Fi, Gigabit Ethernet LAN - 2-line backlit LCD graphic display - Manual Duplex - W1Y43A - 12 Months Limited Warranty **replaces M452nw (CF388A)** HP M454NW Colour Laser Hardware
(W1Y43A)
| Brand | HP (Hewlett-Packard) |
| Colour Print Speed | 21 to 30 PPM |
| Colour Printing | Yes |
| Ethernet Port | Yes |
| Mono Print Speed | 21 to 30 PPM |
| USB Connection | Yes |
| Wifi | Yes |
| SKU | W1Y43A |
| Barcode # | 192545323048 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 20.7000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.580m |
| Shipping Cubic | 0.002900000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





