- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
HP Officejet Enterprise Ink Collection Unit (B5L09A) - 12 Months Limited Warranty
(B5L09A)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Collector Unit |
| Manufacturer Part Number | B5L09A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Name | Officejet Enterprise Ink Collection Unit |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | HP |
Warranty
| Additional Warranty Information |
(Next Business Day On-Site) |
| Limited Warranty Duration | 1 Year |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 660 g |
| Height | 98 mm |
| Width | 280 mm |
| Depth | 158 mm |
| SKU | B5L09A |
| Barcode # | 888182399699 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.0400kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.190m |
| Shipping Length | 0.352m |
| Shipping Cubic | 0.016720000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty Manufacturer Contact Info: http://www.hp.com, 13 10 47
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





