- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CF279A)
Warranty
| Limited Warranty | 2 Year |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CF279A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com/au/ |
| Packaged Quantity | 1 / Each |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Product Model | 79A |
| Product Name | 79A Toner Cartridge |
| Brand Name | HP |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
Miscellaneous
| Compatibility |
HP LaserJet Pro Printers: |
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| SKU | CF279A |
| Barcode # | 889894680617 |
| Brand | HP |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.092m |
| Shipping Length | 0.363m |
| Shipping Cubic | 0.005343000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





