- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(KENSINGTON-65042M)
| SKU | KENSINGTON-65042M |
| Barcode # | 5028250000000 |
| Brand | KENSINGTON |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000640000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





