Don't pay: $116.60
$81.00
SAVE $35.60 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA FS1130MFP,KYOCERA FS1030MFP,KYOCERA M2530DN,KYOCERA M2030DN
Yield
3,000 pages
Black
(TK-1134)
| SKU | TK-1134 |
| Barcode # | 632983025215 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.3850kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.002268000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






