Don't pay: $165.00
$115.00
SAVE $50.00 (30%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
-
Colour: Black
-
Page Yield: Up to 3,000 pages (at 5% coverage, ISO standard)
-
Compatible Model: Kyocera ECOSYS PA3500x
(TK-1254)
| SKU | TK-1254 |
| Barcode # | 632983094785 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.2350kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.001368000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






