Don't pay: $232.10
$161.00
SAVE $71.10 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Compatible Products
KYOCERA FS2020D
Yield
12,000 pages
Black
(TK-344)
| SKU | TK-344 |
| Barcode # | 632983013687 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 0.9150kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.006825000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






