Don't pay: $144.10
$99.00
SAVE $45.10 (31%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK6309 Black Toner
KYOCERA TASKALFA 3500I,KYOCERA TASKALFA 4500I,KYOCERA TASKALFA 5500I,KYOCERA TASKALFA 3501I,KYOCERA TASKALFA 4501I,KYOCERA TASKALFA 5501I
35,000 pages
Black
(TK-6309)
| SKU | TK-6309 |
| Barcode # | 632983026410 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.9450kg |
| Shipping Width | 0.605m |
| Shipping Height | 0.135m |
| Shipping Length | 0.190m |
| Shipping Cubic | 0.015518000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






