Don't pay: $120.00
$112.00
SAVE $8.00 (7%)
You Might Want To Add
Kyocera TK8309M Magenta Toner 15,000 pages Ma
Kyocera TK8309k Black Toner 25,000 pages Blac
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera TK8309C Cyan Toner
KYOCERA TASKALFA 3050CI,KYOCERA TASKALFA 3550CI,KYOCERA TASKALFA 3051CI,KYOCERA TASKALFA 3551CI
15,000 pages
Cyan
(TK-8309C)
| SKU | TK-8309C |
| Barcode # | 632983022092 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.1550kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.145m |
| Shipping Length | 0.605m |
| Shipping Cubic | 0.010527000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






