Don't pay: $55.00
$40.00
SAVE $15.00 (27%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Kyocera WT861 Waste Bottle
Compatible Products
KYOCERA TASKALFA 6550CI,KYOCERA TASKALFA 7550CI,KYOCERA TASKALFA 6500I,KYOCERA TASKALFA 8000I,KYOCERA TASKALFA 7052CI
(WT-861)
| SKU | WT-861 |
| Barcode # | 632983024973 |
| Brand | KYOCERA |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.012500000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.






